Contact met SOL

Adres

SOL, Professor Molkenboerstraat 7, 6524 RN, Nijmegen

Hanneke Emmen

06 22 12 40 45

h.emmen@sol-identiteitsbegeleiders.nl

h.emmen@oobt.nl

Karen Faber

06 41 01 73 27

karen@wereldwijs-filosoferen.nl

Andrea Meilink

06 45 30 28 75

Meilinkandrea@hotmail.com

Karin Schellekens

06 52 69 67 25

k.schellekens@sol-identiteitsbegeleiders.nl

Jos Roemer

06 13 18 63 84

j.roemer@sol-identiteitsbegeleiders.nl

 

 

 

karinschellekens7@hotmail.com

Amalia Roodenburg-Resner

Secretariaat en bestellingen, websitebeheer

info@sol-identiteitsbegeleiders.nl

 

 

 

Bestellingen projecten, posters en leskisten

bestellingen@sol-identiteitsbegeleiders.nl

 

Het bestuur van SOL is bereikbaar via het e-mailadres van de voorzitter, dhr. J. Wolsing

 

janwolsing@yahoo.com